Ulubiony label

Twój ulubiony label

Blue Soho Recordings
2
29%
Future Sound of Egypt
1
14%
Black Hole Recordings
0
Brak głosów
ASOT
0
Brak głosów
Anjunabeats
0
Brak głosów
Enhanced
1
14%
Spinnin
1
14%
Perceptive
2
29%
Magic Island
0
Brak głosów
Lange
0
Brak głosów

Razem głosów : 7

Ulubiony label

Postprzez Gość » 25 Cze 2010, 16:18

Jaki jest Wasz ulubiony label, gdzie na każdy release czekacie, gdzie są wasi ulubieńcy, bądź po prostu macie taki gust.

Jako że zbyt dużo tutaj nie można dodac opcji, więc czego ni ma to można tutaj. Więc dla mnie Blue Soho, FSOE i Spinnin. Lubię też Perceptive, ale tam praktycznie tylko Andy Blueman lub jeszcze Med i spółka. Anjuna słabo chociaż tajemniczy track Who.Is - We.Are jest świetny. Generalnie teraz na fali jest BS ze względu na mnóstwo fantastycznych releasów.

A i zapomniałem o Defconie, też niezłe jest, ale ze względu na Ronny K. reszta jakoś słabo ;)
Gość

Re: Ulubiony label

Postprzez Sojka » 25 Cze 2010, 17:14

Hmm z tych tutaj podanych najbardziej lubię Spinnin tj Reset Records, Liquid, Doorn, Tone Diary.
W Black Hole też sporo ciekawych rzeczy wychodzi. Poza tym lubię bardzo High Contrast Rec, Coldharbour, Musical Madness, Captivating Sounds. Obiecująco zapowiada się też Subculture.

No i oczywiście lubię mniej lub więcej tracków z innych wytwórni, ale te są w tej chwili moje ulubione :)
TECH-TRANCE
UK TRANCE
PROGRESSIVE
TECH HOUSE
TECHNO
Awatar użytkownika
Sojka

angel

Miejscowość: Kołobrzeg

Re: Ulubiony label

Postprzez dejoker » 25 Cze 2010, 23:46

z wymienionych wyzej to Enhanced, Blue Soho i Perpective,
Do tego mozna dodac jeszcze In Trance We Trust, Silent Shore
dejoker - essence of trance
every tuesday, 19:00 - 10:00
http://www.discovertrance.com
Awatar użytkownika
dejoker

Administrator

Wróć do Muzyka dla każdego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość