Kto będzie gościem na 31 odcinku audycj Bluepirnt? + in

Kto będzie gościem na 31 odcinku audycj Bluepirnt? + in

Postprzez Gość » 26 Wrz 2010, 15:49

Image

Dla mnie i Equalibrium zbliża się koniec wakacji a wraz z nim zostanie wyemitowany kolejny odcinek naszego show „Blueprint”. Jak do tej pory współpracowaliśmy między innymi z: Ronski Speed, Kyau & Albert, Stoneface & Terminal, Leon Bolier, Eddie Sender, Estiva, Matt Darey, Yuri Kane.

Nadszedł czas by dołożyć do tej listy kolejne nazwisko. Pamiętacie takie hity jak: Lush!, The Cooded Claw, Patience, Chariot Of The Goods, From Paradise!,The Storm!? Jeśli jeszcze wam to nic nie mówi, podpowiemy, że ten 25-latek pochodzi z UK.

Naszym kolejnym gościem będzie oczywiście Jordan Suckley. Z naszej strony, możemy zapewnić, że będzie bardzo progresywnie. Z każdym następnym epizodem odczuwamy zwiększający się głód muzyczny. To z kolei pomaga by nasza audycja stawała się jeszcze lepsza i zapewniała wam co najmniej przyjemne, przeszywające dreszcze.

Broadcast kolejnego odcinka audycji „Blueprint” nastąpi 6 października, jak zawsze w radiu Sense.FM na kanale Trance o godzinie 20:00 czasu polskiego. Jak dotąd się nie chwaliliśmy, lecz nasz show emitowany jest także w TranceSound.org i Clubberry.FM. Pracujemy nad kolejnymi rozgłośniami.

P.S. 30 września na Facebook'u opublikujemy pierwszą część naszego konkursu skierowanego do DJ'ów. Jeśli chcesz być pierwszym, który się dowie i zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, kliknij „Lubię to” na naszym profilu. Informacja ukaże się na forach i innych portalach tydzień po publikacji na Facebook'u.

Do usłyszenia!Facebook: listn.to/blueprint

Twitter: twitter.com/blueprinttl

SoundCloud: soundcloud.com/equalibrium

WWW: wkrótce!
Gość
 

Wróć do Muzyka dla każdego


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron