EVENTY

Po co jechać na wczasy odchudzające?

Perspektywa spędzenia tygodnia lub dwóch w ośrodku na wczasach odchudzających brzmi kusząco. W końcu kto zmagający się z nadwagą nie chciałby odpocząć na wczasach gubiąc przy okazji kilka kilogramów? Schody zaczynają się, gdy planując urlop trzeba dokonać wyboru - czy wyjechać na normalne wakacje czy poświęcić się dla sprawy i zdecydować się na wczasy odchudzające?

Rusz się!
Jeśli myślisz, że w takim ośrodku będziesz byczyć się i spożywać dietetyczne posiłki, to grubo się mylisz. Plan dnia na takich turnusach jest napięty i nie ma czasu na nudę, co nie znaczy, że nie zaznasz w ciągu dnia chwili relaksu. Jednak wczasy odchudzające właśnie tym różnią się od zwykłych wakacji, że przyjeżdżasz na nie z jakimś zamiarem i celem do zrealizowania, który nieco różni się od jedzenia lodów na plaży.

 

Otwórz się!
Umówmy się - na takie wczasy decydujesz się nie dlatego, że nie masz innych opcji, ale dlatego, że zmagasz się z nadwagą lub Twój niezdrowy tryb życia przeszkadza Ci na tyle, że próbujesz coś z tym zrobić. Problem otyłości jak każdy problem dotyczący naszej sfery cielesnej nie jest dla wszystkich łatwy do zaakceptowania i rozwiązania. Na wczasach odchudzających poznasz innych ludzi zmagających się z podobnymi problemami i zobaczysz, że wcale nie masz najgorzej, a Twoja motywacja mogłaby być większa. Poznasz ich historię, wymienisz się doświadczeniami, a to pomoże Ci w walce o Twoje ciało i Twoje życie.

 

Nie poddawaj się!
Wczasy zdrowotne są super, ale jest też życie po nich. Niektóre ośrodki dbają o to, aby klient wiedział, co robić po powrocie do domu, gdy trzeba będzie kontynuować pracę rozpoczętą na wczasach samodzielnie. Ośrodek Czapielski Młyn na Kaszubach przeprowadza nawet warsztaty praktyczne z zasad zdrowego żywienia, aby zdrowa dieta i nawyki weszły w krew i mogły być z powodzeniem stosowane w życiu codziennym.

 

Odważ się!
Wczasy mają być wprowadzeniem do zmian w Twoim życiu. Nie zrobią wszystkiego za Ciebie, bo to Ty musisz chcieć je zmienić. Wczasy odchudzające w Czapielskim Młynie mogą dać Ci kopa pozytywnej energii do wzięcia odpowiedzialności za swoje ciało i życie. Właśnie po to jeździ się na wczasy odchudzające.

Reklama

Addicted POLECA!!!

PURE FESTIVAL 2017 09.12.2017 20:00 -5 DNI Więcej Informacji

Ostatnie Artykuły

Posłuchaj RADIA ONLINE

Logowanie

REKLAMA

Świeża Muza

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości