EVENTY

Czym są kwalifikacje fce?

Osoba posiadająca kwalifikacje FCE ma udokumentowane kwalifikacje językowe, pozwalające bez problemu porozumiewać się zawodowo w języku angielskim. Z tego poziomu, czyli z poziomu First Certificate of English powinni posiadać dyplom przedstawiciele takich zawodów jak: nauczyciele języka angielskiego, przewodnicy turystyczni, bądź piloci wycieczek. Ten dokument zapewnia również dodatkowe punkty na rozmowach kwalifikacyjnych.

Co umie kursant posiadający kwalifikacje FCE?

Kursant, który zdobędzie kwalifikacje w ramach fce Warszawa w profesjonalnej Szkole Języków Obcych Lincoln potrafi bezproblemowo zaprezentować wybrany temat. Odpowiada na zadane pytania w języku angielskim, łącząc ze sobą poszczególne fakty. Wykonuje również dokładne notatki z wypowiedzi ustnych. Po ukończeniu kursu FCE można: zrozumieć instrukcje wykonane w języku angielskim, prowadzić korespondencję w języku angielskim, odbierać codzienne wiadomości. Kurs ten doskonale przygotowuje do wykonywania pracy biurowej na stanowiskach sekretarskich i urzędniczych. Jest to kurs podstawowy, dzięki któremu można zgłębiać wiedzę na dalszych poziomach. Jeśli kursant uczy się w Lincolnie, to może być pewien, że dalsze stopnie nauczania również może tam zrealizować.

 

Kurs podstawowy dla osób chcących osiągnąć sukces

Bez wątpienia, każda osoba, która chce osiągnąć sukces posługując się językiem angielskim powinna zapisać się na kurs FCE. Poznanie podstawowych zwrotów oraz nabycie większej pewności w języku angielskim okaże się niezbędne w osiąganiu sukcesu zawodowego. W tej chwili komunikowanie się po angielsku jest wymagane właściwie już w każdym zawodzie z kategorii zawodów urzędniczych. Im wcześniej ktoś zacznie się kształcić pod tym kątem, tym większe szanse, że osiągnie doskonałe rezultaty. Kurs FCE jest wystarczający w codziennej, biurowej pracy zawodowej. Naturalnie, każdy, kto chce wiedzieć więcej, może zapisać się na kolejne poziomy. Dostęp do wiedzy jest nieograniczony, zwłaszcza, gdy korzysta się z profesjonalnych szkół językowych.

Reklama

Addicted POLECA!!!

PURE FESTIVAL 2017 09.12.2017 20:00 -5 DNI Więcej Informacji

Ostatnie Artykuły

Posłuchaj RADIA ONLINE

Logowanie

REKLAMA

Świeża Muza

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości i 1 użytkownik