EVENTY

Kilka wskazówek, jak uniknąć weselnej katastrofy

Wyobraźcie sobie: spędziliście miesiące, uważnie planując dzień ślubu, od miejsca do koloru serwetek, i poziom ekscytacji osiąga szczyt, kiedy ten pamiętny dzień wreszcie nadchodzi.

Ale w połowie imprezy energia gaśnie. Dlaczego? Ktoś zapomniał zapytać właścicieli waszego malowniczego prywatnego osiedla, czy rzeczywiście jest on w stanie zorganizować tak wielkie wesele. Nagle wszystkie wysiłki (i łzy), które włożyliście w planowanie swojego wielkiego dnia, stają się bezużyteczne.

 

A to tylko jeden z setek możliwych złych scenariuszy. Prawdą jest, że jest wiele innych rzeczy, które mogą pójść źle w dniu ślubu. Oto kilka przykładów weselnych wpadek, i jak ich unikać.

 

1. Projekty ?zrób to sam?, które poszły nie tak

 

Wiele par młodych, miłośników majsterkowania liczy na to, że przyjaciele i rodzina wykonują wiele rzeczy, takich jak kwiaty czy dekoracje. Ważne jest, aby podpisywać umowy na piśmie bez względu na to, kto pomaga w dniu ślubu, ponieważ dokładnie przedstawiają one oczekiwania. Kiedy masz przyjaciół i rodzinę, która bierze udział w przygotowaniach - początkującego fotografa lub aspirującą kwiaciarkę - spisanie rzeczy na piśmie jest niezbędne, ponieważ będziesz rozczarowany dniem ślubu, jeśli nie zostanie dostarczone wszystko to, czego oczekiwałeś.

 

2. Insekty

 

Jest to częsty problem, z którym borykają się pary młode się w nietradycyjnych (i niektórych konwencjonalnych!) miejscach. Absolutnie najlepszym sposobem zapewnienia gościom komfortu jest profesjonalna obsługa i natrysk. Przyjazne dla środowiska opcje dostępne są teraz w cenach bardziej korzystnych, niż mogłoby się wydawać.

 

3. Nieprzewidywalna pogoda

 

Długoterminowa prognoza pogody spędza sen z oczu parom młodym. Po pierwsze, nie warto sprawdzać przewidywań meteorologicznych na tygodnie czy miesiące wprzód ? często okazują się one mało trafne. Najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, zwłaszcza jeśli planujesz ślub na świeżym powietrzu, jest przygotowanie się na wszelkiego rodzaju warunki pogodowe, niezależnie od tego, czy zapewniasz duże parasole golfowe swoim gościom, czy też, jeśli zauważysz spadające temperatury, zamawiasz ciężkie koce z polaru, aby ludzie czuli się swobodnie.

 

4. Zapomniałeś czegoś?

 

Ludzie często zapominają, że muszą przynieść swoje ważne przedmioty, takie jak pierścionki, licencja małżeństwa lub świece na ceremonię. To z pozoru drobne rzeczy, które niestety mogą zrujnować całe wesele. Ważne jest, aby zrobić szczegółową listę wszelkich potrzebnych rekwizytów, jak również kopię swoich przemówień, przysięg małżeńskich itd. Najlepiej jest powierzyć taką listę druhnie lub świadkowi, to bardzo pomocna praktyka.

 

5. Chaos

 

Aby uniknąć bałaganu na przyjęciu, bardzo starannie zaplanuj wszelkie jego aspekty ? rozpoczynając od najważniejszych kwestiach a kończąc na detalach. Jedną z kluczowych rzeczy jest wybranie lokalizacji wesela; poznańska sala bankietowa Victoria może być doskonałym wyborem na ten szczególny dzień. Odwiedź stronę internetową www.victoriapoznan.pl, zapoznaj się z ofertą, obejrzyj galerię zdjęć i przekonaj się sam!

Reklama

Addicted POLECA!!!

PURE FESTIVAL 2017 09.12.2017 20:00 -74 DNI Więcej Informacji

Ostatnie Artykuły

Posłuchaj RADIA ONLINE

Logowanie

REKLAMA

Świeża Muza

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości i 2 uĹźytkownik